NIX Solutions: Головні тенденції UX та веб-дизайну на 2023 рік

З наближенням 2023 року з’явиться низка нових технологічних розробок. З появою нових версій програм для Android та iOS тенденції розробки мобільних програм змінюються. Зараз розробка мобільних додатків зосереджена на AI, ML, AR/VR та інших подібних технологіях і API, які дозволяють додаткам ставати розумнішими. Ви прагнете дізнатися більше про останні тенденції мобільного розвитку? Прокрутіть вниз, щоб прочитати більше!

NIX Solutions

Глобальна епідемія прискорила перехід до мобільних рішень у всіх компаніях. Оскільки все більше клієнтів використовують свої смартфони для оплати рахунків, спілкування з колегами через різноманітні месенджери та нових знайомств, зростає попит на високоякісні мобільні додатки, які забезпечують цю функціональність. Через часті порушення безпеки та інші ризиковані події в цій сфері люди хочуть, щоб їх діяльність була конфіденційною, безпечною та безпечною. Крім того, для підвищення рівеню утримання клієнтів, ваш додаток має забезпечувати кращу взаємодію з користувачем.

Розробка мобільних додатків стрімко розвивається. Розробники створюють рішення, щоб допомогти новим компаніям створювати додатки Інтернету речей, мобільні додатки, додатки на вимогу, веб-додатки тощо. Згідно з оцінкою Nascode, до 2026 року очікується, що обсяг ринку мобільних додатків становитиме 542,80 мільярда доларів США, а загальний дохід з 2022 по 2026 рік буде зростати на CAGR на 6,58% на рік. Щоб залишатися попереду конкурентів на цьому швидкозмінному ринку , ви повинні дослідити найкращі тенденції розробки додатків для Android на 2023 рік.

Тож на які найважливіші тенденції розвитку мобільних додатків варто звернути увагу у 2023 році?

5G

Із запуском 5G почалася четверта промислова революція. П’яте покоління стільникових мереж значно підвищить швидкість і надійність порівняно з попередніми поколіннями. 5G увімкне AR/VR, безпілотні автомобілі, Інтернет речей та інші програми завдяки швидкості мережі, яка в десять разів швидша, і затримці, що вдвічі менша. Майбутні додатки використовуватимуть ці можливості для виконання дій, про які ми навіть не думали.

AI & ML

Машинне навчання (ML) може значно скоротити час, необхідний для розробки програм. Хоча штучний інтелект (AI) та ML можуть допомогти пришвидшити розробку додатків, вони також можуть допомогти зменшити кількість помилок, які можуть зробити люди-програмісти. Деякі існуючі мобільні додатки персоналізують певні частини споживчого замовлення, включаючи такі компоненти AI, як чат-боти.

Протягом наступних десяти років у основних галузях, таких як охорона здоров’я та роздрібна торгівля, спостерігатиметься зростання додатків на основі AI.

AR/VR

Технологія AR/VR існує з 2020 року, коли COVID-19 почав впливати на низку галузей промисловості, включаючи виробництво. Багато промислових компаній почали використовувати доповнену та віртуальну реальність для створення програм, які функціонують як віртуальні виробничі лінії з додатковими працівниками. У результаті деякі виробничі організації повідомили про збільшення продуктивності при одночасному зниженні операційних витрат.

Завдяки додаткам AR/VR для смартфонів торговий персонал і постачальники послуг тепер можуть особисто спілкуватися зі своїми споживачами. У наступні роки ці технології покращать шанси на навчання, зробивши програми EdTech веселішими та привабливішими.

Чат-боти

За допомогою чат-ботів люди можуть відповідати 24 години на добу, сім днів на тиждень. Чат-боти вже широко використовуються на робочому місці та мають вирішальне значення для розробки програм для Android та iOS. Через те, що вони швидше надають відповіді клієнтам, програми Chatbot від служб розробки програм для iOS часто використовуються для заміни підтримки клієнтів різними способами. Удосконалення AI , ML і обробки природної мови (NLP) зроблять чат-ботів ефективнішими.

Хмарні обчислення

Хмарні обчислення є однією з найефективніших технологій для розробки мобільних додатків. Більше не потрібно створювати програми для численних платформ і телефонів. Програми для хмарних обчислень можуть працювати у веб-браузерах і безперебійно працювати на різних платформах. Дані не займають додаткового місця на смартфоні, оскільки все зберігається на сервері та доступне через Інтернет.

Ринок мобільних додатків зростає і багатонаціональні компанії прагнуть надати клієнтам унікальний досвід використання своїх мобільних телефонів. Тенденції в розробці мобільних додатків, безумовно, сприятимуть розвитку корпоративної тактики та забезпечать значне зростання в найближчі роки. Підприємства, які прагнуть справити значне враження в світі технологій, повинні звернутися за експертною допомогою з розробки мобільних додатків, щоб отримати економічно ефективні рішення для мобільних додатків і залишатися попереду конкурентів. В цьому вам може допомогти команда NIX Solutions.