NIXsolutions: 5 трендів у соціальних мережах 2023 року

Маркетологи завжди шукають нові та актуальні канали зв’язку зі своєю цільовою аудиторією. До минулого року реклама в соціальних мережах, головним чином у Facebook і Twitter, була дуже популярною та вважалася найважливішим способом охоплення сегментованої маси. Але соціальні медіа постійно розвиваються, і цього року вони принесли багато нових трендів.

Досить важко передбачити, як загальний ландшафт соціальних мереж зміниться з часом. У 2023 році ось 5 найкращих трендів у соціальних мережах 2023 року, на які компаніям варто звернути увагу.

NIXSolutions

1. Кнопки CTA запропонують нові способи залучення клієнтів

Однією з останніх тенденцій у соціальних мережах є додавання кнопок CTA (Call to Action). Два канали соціальних медіа, Facebook і Pinterest, привернули багато уваги цього року, представивши нову функцію «Заклик до дії» для маркетологів. Одна з головних тенденцій соціальних медіа, кнопка заклику до дії Facebook уже стала переможцем!

Згідно з revechat.com, як адміністратор сторінки Facebook, ви можете вибрати потрібну з групи кнопок заклику до дії, щоб додати її у верхній частині сторінки вашої компанії. На панелі збоку ви також отримаєте статистичні дані про те, скільки людей дійсно натиснули на неї. Натиснувши на цю кнопку, споживачі потраплять на певну сторінку.

Нижче наведено доступні варіанти кнопок CTA:

а) Забронюйте зараз

b) Зв’яжіться з нами

c) Використовуйте додаток

г) Грати в гру

д) Купуйте зараз

f) Зареєструватися

g) Перегляньте відео

2. Прослуховування соціальних мереж

Також відоме як моніторинг соціальних медіа, це процес отримання уявлення про те, що люди говорять про продукт, бренд, особу чи компанію в Інтернеті.

Генерацію лідів у соціальних мережах b2b можна використовувати кількома способами задля отримання інформації, зокрема з допомогою стеження за онлайн-спільнотами та форумами підтримки клієнтів, використання кількох інструментів для збору коментарів із різних каналів соціальних мереж, таких як Facebook, Google+, Twitter, і заохочення споживачів підтримувати свої улюблені компанії, голосуючи та пропонуючи нові функції.

3. Канали соціальних мереж стали платформами для бізнесу

Для цифрового маркетингу соціальні медіа завжди вважаються дуже цінними, оскільки вони надають можливість безпосереднього спілкування та зв’язку з ЦА, вимагають менше часу та є набагато доступнішими, ніж інші маркетингові методи. Для більшості компаній маркетинг через соціальні мережі став необхідністю.

Чим це корисно?

  • Соціальні мережі дозволяють зрозуміти потреби та особистий вибір ваших клієнтів
  • Отримання уявлення про те, що ваша цільова аудиторія думає про компанію
  • Кращий зв’язок зі споживачами
  • Збільшення відвідуваності веб-сайту
  • Залучення потенційних клієнтів і більше конверсій продажів

4. GIF-файли та привабливі відеоролики для підвищення залученості

Молодому поколінню набагато зручніше користуватися GIF-файлами (Graphics Interchange Format) і відео під час висловлення будь-якої ідеї чи думки. Популярність GIFS і кінематографічних графіків також зіграла важливу роль у підвищенні залучення клієнтів.

У результаті кілька платформ соціальних медіа, таких як Google, Facebook і Twitter, почали надавати значення кількості відео та контнту GIF. Facebook і Google додали функції 360 Degree video і контент VR для підвищення рівеня соціальної залученості. Це, безперечно, одна з нових тенденцій у соціальних мережах.

5. Mobile first

У цьому прогнозі ми можемо побачити загальну кількість користувачів смартфонів у всьому світі та те, як це число зростає за останнє десятиліття, і як воно продовжуватиме зростати в наступному десятилітті.

Те, що раніше вважалося бонусом, тепер стало необхідністю, вважає команда NIXsolutions. Якщо ви з цим не згодні, то напевно ваш бізнес у великій біді. Більшість людей сьогодні переглядають канали соціальних мереж за допомогою своїх мобільних пристроїв. Це стало їхнім основним екраном.

З іншого боку, зі збільшенням використання різних програм для обміну повідомленнями, таких як WhatsApp, Viber або Facebook, для компаній стає ще важливішим інтегрувати їх у свою маркетингову стратегію.

Згідно з дослідженням eMarketer, у 2023 році очікується, що приблизно 3,21 мільярда людей використовуватимуть мобільні додатки обміну повідомленнями, що на 4,1 більше, ніж у 2023 році.

Незважаючи на те, що компанії не хочуть продавати будь-які продукти через Facebook Messenger, вони все одно повинні використовувати мобільні додатки для взаємодії зі своїми споживачами.