NIX Solutions: Як вибрати CMS для розробки та керування сайтів

Для створення сайту розробники використовують різні інструменти, вибір яких залежить від особливостей бізнесу. Систему керування контентом, CMS, замовник може вибрати самостійно, але для цього йому необхідно чітко розібратися в особливостях WordPress, Joomla або 1С-Бітрікс. Тут важливо розуміти, що система керування сайтом – це не лише картинка сайту, але й можливість керувати сайтом, додавати товар, вносити зміни. Тому CMS вибирається під вимоги замовника.

NIX Solutions

Як правильно вибрати CMS?

Замовник повинен насамперед відповісти на питання, яким він хоче бачити свій сайт, які функції покладатимуся на нього. Нижче наведемо список питань, які допоможуть визначитися з вибором CMS.

  • З якою метою створюється сайт?
  • Які функції сайту?
  • Чим буде сайт: вітриною, блогом, портфоліо, візиткою компанії для участі в держпрограмах?

CMS заточено під конкретне завдання. Розглянемо приклади:

  • для інтернет-магазину підійде CMS комерційного типу (1С-Бітрікс, UMI.CMS);
  • для блогу з туризму, ЗОЖ – WordPress;
  • для сайту-візитки – будь-яка CMS.

Переваги CMS WordPress під час створення сайтів

Для різних сайтів буде потрібно різний набір функцій і інструментів. Якщо це блог, то можна обійтися конструктором сайтів. За допомогою знайомого всім безкоштовно CMS WordPress можна швидко запустити сайт. Він відрізняється спрощеною логікою, зрозумілою системою навігації. Ця CMS спочатку задумувалася для створення блогів. Також у WordPress є мобільна верстка.

WordPress має розроблені програмістами плагіни та теми, є певна кількість плагінів і безкоштовних тем (за замовчуванням), а також теми, які можна купити.

Плагіни розширюють функціонал WP, серед них:

  • Jetpack, захищає сайт від злому, спаму та вірусів.
  • Akismet – моніторинг коментарів на наявність спаму.
  • bbPress для створення форуму.

Плагінів великий перелік, вони постійно оновлюються та поповнюються.

WordPress – знахідка для SEO просування. У його інструментах є плагіни для оптимізації контенту, використання ключових слів та відповідних розміток. У WordPress є все необхідне, щоб пошукові системи знаходили даний сайт.

Отримати детальнішу інформацію та замовити професійну розробку сайту можна у харківській IT-команді NIX Solutions, на сторінці NIX Solutions reviews ви знайдете відгуки та познайомитеся з проектами розробників NIX.