NIXSolutions: Переваги iOS розробки для вашого бізнесу

В епоху діджиталізації бізнес-додаток є одним із головних компонентів, коли йдеться про забезпечення безперервного зростання та накопичення сегменту споживачів. Керуєте ви малим бізнес-підрозділом чи підприємством, усім бізнесам потрібен повноцінний додаток, що допоможе їм досягти кращої впізнаваності на ринку.

NIX Solutions

Постійно зростаючий продаж мобільних пристроїв, таких як смартфони та інші переносні пристрої, також проклав шлях для мобільних додатків. Сьогодні існують додатки для будь-яких цілей, і дві найважливіші платформи, які працюють на смартфонах, — це Android та iOS. Вони мають свої особливості та мету розвитку.

Переваги розробки програм для iPhone

У цій статті ми обговоримо розробку додатків для iPhone і пояснимо їх користь для вашого бізнесу.

Широка аудиторія користувачів

Якщо ви розробляєте додаток на iOS, ви можете охопити велику аудиторію в розвинених країнах. Такі країни, як Сполучені Штати Америки, Велика Британія, Франція, Німеччина та інші мають найбільшу кількість користувачів iOS. Отже, якщо ваша програма заснована на iOS, ваш продукт або послуга отримають ринок у процвітаючих країнах.

Безпечне середовище

Сьогодні дані є новою валютою та мають великий потенціал для трансформації кожного бізнесу. Але з її безпрецедентним розширенням великою проблемою стає питання безпеки.

Apple відома завдяки рівню безпеки та стабільністю. Користувачі iPhone надійно захищені від шкідливих програм, вірусів та інших загроз.

Розробка мобільних додатків для iOS забезпечує захист від дублювання, шифрування та крадіжки данних і забезпечує їх конфіденційність.

Безсумнівно, Apple є одним з найвідоміших брендів у всьому світі. Компанія також завоювала велику довіру серед користувачів технологій. Наприклад, всі користувачі iPhone знають, що всі додатки, доступні в App Store, ретельно перевіряються з усіх боків. Таким чином, саме довіра та цінність бренду розробки додатків для iOS залучають клієнтів і спонукають їх купувати продукти Apple.

Модель доходу

Монетизація є важливою причиною розробки будь-якої програми, особливо для стартапу. На цьому фронті Apple має надійну стратегію. Ідеальна платформа для платної реклами, більшість додатків у магазині додатків платні або мають функції покупки в додатку, які приносять постійний дохід власникам додатків для iOS.

Низька фрагментація та легке тестування

Коли справа доходить до цифр, Android має більше користувачів і різні версії операційних систем. Тож під час розробки програми для програми Android різноманітність версій прокладає шлях для збільшення часу розробки та тестування. З іншого боку, Apple має на ринку не більше 25 мобільних пристроїв і набагато менше версій, ніж Android. Це означає скорочення часу розробки та тестування.

Висновок

iOS у всьому світі вважається високоякісною та надійною платформою. Повноцінний додаток iOS може допомогти вам максимізувати ваш дохід і заслужити репутацію в усьому світі.

Якщо ви є стартапом або підприємством і хочете розробити програму для iPhone, вам слід звернутися до досвідченої та професійної команди з iOS розробки. Виберіть розробника, який має великий досвід роботи з додатками для iPhone, наприклад NIXSolutions. Команда NIX має 20-річний досвід роботи на міжнародному ринку. Дізнайтеся більше про співпрацю  на офіційному веб-ресурсі, а відгуки клієнтів можна знайти тут.